Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#848
Stary 09.08.2024, 08:51
Dramatyczny jest ten wasz minimalizm. To tez jest przyczyna tego, gdzie jest dzisiaj Wisla. Gdyby sprawa dotyczyla Legii czy Lecha to trybuny potrafilyby zrobic porzadek.
A w Krakowie jest jak jest... odpuscmy puchary, bo nie mamy kim grac. Teraz wlasnie jarus powinien wyskoczyc z hajsu i "zaplacic" za wszystkie swoje fucklogic decyzje.
Odpowiedz cytując