|
Tego się już nie da uratować imo, nawet jeśli uda się nam utrzymać w tym sezonie to odroczymy nieuniknione. Co nam po sezonie w kórym zajmiemy 14 miejsce w 1. lidze? Sytuacja finansowa sie magicznie nie poprawi, rok pozniej juz zajmiemy 17. Kolejny stracony rok. Trzeba po prostu już pozwolić na .......nięcie i w końcu zacząć marsz do góry.
Od 0, z nowym wlascicielem, nowymi pilkarzami i mindsetem. Napędzić się kilkoma awansami i wlecieć do eklapy jak motorynka czy ruch, a potem w niej zostać.
I wbijcie sobie do głowy jedno. My i tak upadniemy, to jest tylko kwestia czasu. Chyba lepiej zrobić to jak najszybciej.
|