Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 09.08.2024, 08:20
Tego się już nie da uratować imo, nawet jeśli uda się nam utrzymać w tym sezonie to odroczymy nieuniknione. Co nam po sezonie w kórym zajmiemy 14 miejsce w 1. lidze? Sytuacja finansowa sie magicznie nie poprawi, rok pozniej juz zajmiemy 17. Kolejny stracony rok. Trzeba po prostu już pozwolić na .......nięcie i w końcu zacząć marsz do góry.

Od 0, z nowym wlascicielem, nowymi pilkarzami i mindsetem. Napędzić się kilkoma awansami i wlecieć do eklapy jak motorynka czy ruch, a potem w niej zostać.

I wbijcie sobie do głowy jedno. My i tak upadniemy, to jest tylko kwestia czasu. Chyba lepiej zrobić to jak najszybciej.
Odpowiedz cytując