Karherop napisał(a):

Tyle osób chciało porażki, odpuszczania - no to proszę.
Przynajmniej możemy stać w jednym rzędzie z Legią i Lechem, niezłe Spartak zbiera skalpy.
W rewanżu niech powalczą choćby o lepsze nastroje
|
I dobrze, bo tylko awans do ekstraklasy ma sens. Udało się przegrać i nie skompromitować. W rewanzu może jakiś remis i jadymy do eklapy
(Te puchary to taki "pocałunek smierci" dla zespołu z I ligi który sie przebudowuje i chce awansowac w tym sezonie)