sevenheaven napisał(a):

aktualnie mamy 6 meczy bez zwyciestwa i 4 porazki z rzedu.. wiec zobaczzymy czy Kazek wyleci
|
Nie 6 tylko 5, nie powtarzaj bzdur za komentatorami.
Rapid x 2
Polonia
Znicz
Spartak
Przy czym mecze takie jak w Wiedniu i tak były spisane na straty. Brosz zaliczy tak świetny początek tylko w lidze.