Karherop napisał(a):

|
Ten sam Brosz by wyleciał jeszcze na wiosnę gdyby wygrał 1 z 8 spotkań tak jak w TBB. Nie pamiętacie już co mówiliście gdy Brosz z Termalika raz po raz dostawał w łeb? U nas na nic się nie czeka. Wyniki na wczoraj.
|
aktualnie mamy 6 meczy bez zwyciestwa i 4 porazki z rzedu.. wiec zobaczzymy czy Kazek wyleci
