Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#841
Stary 08.08.2024, 23:06
Tylko, żeby przez te puchary, które tak były potrzebne jak umarłemu kadzidło nie została rozmontowana drużyna na rundę jesienną rozgrywek pierwszej ligi...

Zapaść po hiszpańskiej inkwizycji jest większa niż się wcześniej wydawało.

Padalcu,

Coś ty zrobił z Wisłą?

Brak słów.

Tu nie należało szukać trenera dla Barcelony (jak to w ogóle brzmi, że komediant chciał poszukać trenera dla jednego z największych klubów na świecie), przestać pajacować, robić z nas idiotów (bajki o Al, po tym jak szrot Kikuś nominował swojego kolegę z Kostaryki bez doświadczenia trenerskiego w profesjonalnej piłce nożnej do roli trenera Wisły), tylko rzeczywiście pracować na poprawę sytuacji Wisły.

Tego kompletnie nie widać.

Podobnie było ze Świętym z Dortmundu.

Wszystko pod siebie, rodzinka i przyjaciele najważniejsi, Wisła na ostatnim miejscu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.08.2024 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując