|
Nie wiem czego ludzie oczekują.... Spartak to niezła drużyna, Słowacy nie raz potrafili wyrzucić z pucharów drużyny z ESA grające w pucharach, a co dopiero nas - 1 ligowca. Zagraliśmy jak na 1 ligowca przystało i tyle. Jeszcze jeden meczyk i będzie można skupić się na lidze.
Ludzie powinni się cieszyć, że pierwszą połowę wygraliśmy i długimi fragmentami graliśmy jak równy z równym z 3 drużyną ligi słowackiej.
Dziwią mnie te przehypowane oczekiwania naprawdę.
Niektórzy to reagują jak byśmy dalej byli Wisłą Cupiała, a nie odchudzoną budżetowo i bardziej polską wersją drużyny, która w zeszłym roku zajęła 10 miejsce w 1 lidze.....
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.08.2024 o godz. 23:08.
|