Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#836
Stary 08.08.2024, 22:42
Z taką obroną to nasza ofensywa w każdym meczu będzie musiała pracować trzy razy mocniej od ofensywy przeciwnika, żeby przechylić szalę na naszą korzyść, bo mało kto będzie tak łatwo tracił bramki jak my.

Spartak nic nie pokazał, nie stworzył żadnej ładnej, kombinacyjnej akcji, a i tak walnął trzy bramki. Wiele nie trzeba.
Odpowiedz cytując