|
Z taką obroną to nasza ofensywa w każdym meczu będzie musiała pracować trzy razy mocniej od ofensywy przeciwnika, żeby przechylić szalę na naszą korzyść, bo mało kto będzie tak łatwo tracił bramki jak my.
Spartak nic nie pokazał, nie stworzył żadnej ładnej, kombinacyjnej akcji, a i tak walnął trzy bramki. Wiele nie trzeba.
|