|
No niestety, budżetowo widać że jedziemy na oparach, więc z rundy na rundę coraz gorszy zespół. Chyba jeszcze nie tak zły, żeby spaść, ale pewnym być nie można.
Także jeszcze jeden mecz i żegnamy europejskie puchary na kawał czasu... Może dożyje kolejnych.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|