Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#835
Stary 08.08.2024, 22:35
No niestety, budżetowo widać że jedziemy na oparach, więc z rundy na rundę coraz gorszy zespół. Chyba jeszcze nie tak zły, żeby spaść, ale pewnym być nie można.

Także jeszcze jeden mecz i żegnamy europejskie puchary na kawał czasu... Może dożyje kolejnych.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując