Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#834
Stary 08.08.2024, 22:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serce mi rośnie jak patrzę na prawdziwych polskich pilkarzy w Wiśle. Ni chuja nie umieją grać w piłkę - po tym można poznać że to rodacy.
Problemem nie jest narodowość, problemem są słabi kopacze w naszym przypadku środkowi obrońcy, przeciez my od 2 lat tracimy bramki kuriozum, czerwone kartki, etc.

Moim zdaniem widać prace Moskala z przodu, niestety w obronie mamy takie gówno (Uryga oldboy, Biedrzycki bezmózg, Jaroch zjazd, Mikulec no nie ma umiejętności na nic wiecej niz 1wsza liga - jej dolne rejony) ze nawet Michał Anioł by z tego nic nie wyrzeźbił.

Podobnie jak z Rapidem odniosłem wrażenie ze Slowacy byli jacyś tacy więksi, silniejsi, szybsi, od nas tsn Prohazka 35 lat to wyglądal jak jakis gladiator w porównaniu do naszych gwiazd.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując