Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#833
Stary 08.08.2024, 22:17
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
a ten szrot hiszpanski byl taki zly - na szczescie mammy wiecej polakow - polski sztab - ogolnie coraz wiecej Polski w tym klubie - jest dobrze , byleby te tepe hiszpany juz nigdy nie powiorcily - tylko Polska Mysl Szkoleniowa prawda ?
Serce mi rośnie jak patrzę na prawdziwych polskich pilkarzy w Wiśle. Ni chuja nie umieją grać w piłkę - po tym można poznać że to rodacy.

Nie sądziłem że można gorszego kołka niż Urygę sprowadzić, a tu proszę - Biedrzycki sprawił że w nowym świetle widzę el Capitano.

Cena za Sukiennickiego dla Rapidu wzrosła do 2 euro 50 centów. Ewidetnie potrzebują kogoś kto przegrał wszystkie dryblingi ze starymi Słowakami. W ogóle to nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć że faktycznie się nim zainteresowali.

Nie chce mi się, zapowiada się historyczny sezon. W drugiej lidze (dawniej - trzeciej) jeszcze nie graliśmy...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2024 o godz. 22:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując