Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2024, 22:13
a ten szrot hiszpanski byl taki zly - na szczescie mammy wiecej polakow - polski sztab - ogolnie coraz wiecej Polski w tym klubie - jest dobrze , byleby te tepe hiszpany juz nigdy nie powiorcily - tylko Polska Mysl Szkoleniowa prawda ?
Odpowiedz cytując