|
Spartak był tak słaby ze nawet nie zrobiliby awansu z naszej 1 ligi.
Jak to swiadczy o nas? ZENADA. Kur wa nasza obrona to parodia. Znicz nas leje, Emerytowane slowackie odpady z ekstraklasy nas leja. Strach co zrobi z nami Ruch.
Lepiej odpaść po rewanzu bo serce boli jakimi jestemy chlopcami do bicia. Juz duzo upokorzen w lidze musimy znosic.
na plus brak czerwonej kartki
|