Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#829
Stary 08.08.2024, 21:42
Spartak był tak słaby ze nawet nie zrobiliby awansu z naszej 1 ligi.

Jak to swiadczy o nas? ZENADA. Kur wa nasza obrona to parodia. Znicz nas leje, Emerytowane slowackie odpady z ekstraklasy nas leja. Strach co zrobi z nami Ruch.

Lepiej odpaść po rewanzu bo serce boli jakimi jestemy chlopcami do bicia. Juz duzo upokorzen w lidze musimy znosic.

na plus brak czerwonej kartki
Odpowiedz cytując