|
Sukiennicki poszedl do zlego klubu. Jakby poszedl do Zaglebia Lublin albo Piasta Gliwice to by go tam oszlifowali. Pokazali mu w jaki sposob podejmuje bledne decyzje, co powinien robic zeby ich unikac i podejmowac wlasciwe, nauczyliby precyzyjnie podawac a potem sprzedali za kilka baniek ojro.
U nas sie chlopak zmarnuje.
|