Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#827
Stary 08.08.2024, 21:38
Gdybyśmy mieli chociaż trzech z czterech obrońców na poziomie Józka mecz był do wygrania.
Panie Kapitanie czas przestać traktować mecze w pucharach europejskich priorytetowo. Czas priorytetowo pokopać piłeczkę w oldboyach. O reszcie obrony szkoda strzępić klawiatury.

Ten mecz jak i reszta w pucharach odsłoniły bryndze w zarządzaniu klubem. Tyle, że i bez pucharów to wiemy.
Teraz priorytetowy mecz w lidze. Przyłożą się jak nigdy a łomot będzie jak zawsze.
Odpowiedz cytując