|
Gdybyśmy mieli chociaż trzech z czterech obrońców na poziomie Józka mecz był do wygrania.
Panie Kapitanie czas przestać traktować mecze w pucharach europejskich priorytetowo. Czas priorytetowo pokopać piłeczkę w oldboyach. O reszcie obrony szkoda strzępić klawiatury.
Ten mecz jak i reszta w pucharach odsłoniły bryndze w zarządzaniu klubem. Tyle, że i bez pucharów to wiemy.
Teraz priorytetowy mecz w lidze. Przyłożą się jak nigdy a łomot będzie jak zawsze.
|