Drozd napisał(a):

Sami sobie strzeliliśmy dwie bramki. A przy trzeciej Biedrzycki czekał aż Broda ruszy dupę z Linii.
Tak czy siak Słowaki są do ogrania...
|
Musielibyśmy strzelić u siebie dwa gole więcej od nich. Z naszą obroną to może być zadaniem niewykonalnym
