|
Absolutnie nieprawdopodobne jak słaby skład mamy
W miarę przyzwoity bramkarz
Jeden stoper ( kontuzjowany do końca sezonu), jeden boczny obronca(Kiakos)
Jeden defensywny pomocnik, plus jeden rokujący ( chociaż z każdym meczem coraz gorzej) plus kontuzjowany Duda
Jeden w miarę przeciętny skrzydłowy (Baena)
I super napastnik
7 piłkarzy w tym dwóch kontuzjowanych
Reszta nadaje się do pchania karuzeli/tarcia chrzanu/zbierania truskawek
Co kto lubi
Ale na pewno nie do grania o awans w lidze o występach w pucharach litościwe nie wspominajac
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|