Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2024, 21:06
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Popis to znowu daje Moskal grając tymi dwoma środkowymi klocami wysoko.

Sukiennicki dzisiaj słabo, ale ogólnie w tym sezonie, gdyby nie on i Rodado, to nasz poziom jakiejkolwiek kreatywności byłby na poziomie Grzegorza Rasiaka leżącego w hospicjum w śpiączce. Jeden słabszy mecz, to jeszcze nie "sodówka", jk to Drozd określił.

P.S. Myślałem, że Biedrzycki to będzie drugi Uryga, ale on prezentuje swój oryginalny sposób kalectwa. Top transfer. Gotówkowy, przypominam.
To jak mu Słowak odskoczył to były jakieś czary...

A Sukiennicki kolejny tragiczny mecz gra.

Edit: i to by było na tyle jeśli chodzi o puchary. Brawo dla Moskala za postawienie na Brodę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2024 o godz. 22:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując