pchelas napisał(a):

10 drużyna 1 ligi przypadkiem trafiła do Pucharów i teraz wygląda to jak wygląda.
Nie ma co być zdziwionym. Natomiast nie jest to dobrym prognostyk przed dalszą częścią sezonu.
|
Problem w tym że Spartak nie gra jakiegoś super meczu, to myśmy mu sytuacje stworzyli.