Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2024, 21:03
pchelas napisał(a):Wyświetl post
10 drużyna 1 ligi przypadkiem trafiła do Pucharów i teraz wygląda to jak wygląda.
Nie ma co być zdziwionym. Natomiast nie jest to dobrym prognostyk przed dalszą częścią sezonu.
Problem w tym że Spartak nie gra jakiegoś super meczu, to myśmy mu sytuacje stworzyli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując