|
Wisly miejsce jest w ekstraklasie. Miejsce urygi jest w co najwyzej 1 lidze.
Widze tutaj dysonans i brak mozliwosci pogodzenia awansu z nim w skladzie Wisly.
To, ze wy macie z tym problem, i wam dobrze w 1 lidze, to juz nie jest moj problem.
Niech zlamie niegroznie noge. To takie akurat pol roku pauzy, ktos bedzie musial przyjsc w jego miejsce i daj boze, zeby byl choc w polowie taki jak Moltenis.
|