Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2024, 19:13
Wisly miejsce jest w ekstraklasie. Miejsce urygi jest w co najwyzej 1 lidze.
Widze tutaj dysonans i brak mozliwosci pogodzenia awansu z nim w skladzie Wisly.



To, ze wy macie z tym problem, i wam dobrze w 1 lidze, to juz nie jest moj problem.
Niech zlamie niegroznie noge. To takie akurat pol roku pauzy, ktos bedzie musial przyjsc w jego miejsce i daj boze, zeby byl choc w polowie taki jak Moltenis.
Odpowiedz cytując