Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95494
Stary 08.08.2024, 19:04
Biegański był nam w obecnej sytuacji potrzebny jak psu piąta noga, więc w pierwszej kolejności to na pewno pozbyliśmy się zbędnego kontraktu i to jest ewidentny pozytyw.
To czy mu zapłaciliśmy za rozwiązanie kontraktu to tylko Twoja spekulacja, a już rojenia, że Widzew, lub ktokolwiek inny mógłby zapłacić za niego aktualnie jakieś pieniądze to skwituję tylko uśmiechem.

Ps. możesz podać przykład jakiejś MAŁEJ kompromitacji?
Odpowiedz cytując