Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2024, 18:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale serio, naprawdę nie widzisz, że Oliwier to nie jest przecietny polski kopacz przed trzydziestką, że nie można go nawet porównać z Kutwą, Szywaczem, Szotem, Talarem, Dziedzicem, Olejarką, Gogołem czy Starzyńskim nie mówiąc o Młyńskim?

Swoją drogą, Markus lubi wrzucać statystyki meczowe jeśli ich bohaterem jest Carbo.
A może jego autorytet statystyczny ma gdzieś dane dotyczące Sukiennickiego?
Czy on też woli Hiszpanów?
Aktualnie widzę wybieganego kopacza bez strzału, wrzutki i podania, który dodatkowo często nie widzi kolegów.

I żeby była jasność - jedynym młodym piłkarzem z którym wiążę nadzieje na coś więcej niż dolna połowa Ekstraklasy to Gogół. Także to nie prawda że nie widzę różnicy między nim a Sukiennickim - dla mnie Patryk jest o wiele lepszym piłkarzem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując