|
Markusik to chyba menedżer Carbo, tak go ubóstwia.
Zamiast pisać na forum, to znajdź mu lepszy klub.
Skoro jest taki super, to czemu gra w dwudziestym ósmym zespole w Polsce?
Gdzie są ci chętni?
A ponoć miał być najlepszym defensywnym pomocnikiem w Polsce.
|