Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 08.08.2024, 15:26
Markusik to chyba menedżer Carbo, tak go ubóstwia.

Zamiast pisać na forum, to znajdź mu lepszy klub.

Skoro jest taki super, to czemu gra w dwudziestym ósmym zespole w Polsce?

Gdzie są ci chętni?

A ponoć miał być najlepszym defensywnym pomocnikiem w Polsce.
Odpowiedz cytując