wolfy napisał(a):

Dokładnie. Idealnie kogoś kto nie jest klocem jak nasz tercet Polaków na tej pozycji, dobrze też żeby nie miał długiej historii poważnych kontuzji.
Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola...
|
Nie chcę tu forsować Kutwę na stopera, ale też nie zgadzam się co do tego smrodu.
Dla mnie zagrał powyżej oczekiwań.
Pewnie nigdy nie będzie czołowym środkowym, ale na razie am zadatki na solidnego grajka na tej pozycji.