Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 08.08.2024, 13:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Idealnie kogoś kto nie jest klocem jak nasz tercet Polaków na tej pozycji, dobrze też żeby nie miał długiej historii poważnych kontuzji.

Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola...
Nie chcę tu forsować Kutwę na stopera, ale też nie zgadzam się co do tego smrodu.
Dla mnie zagrał powyżej oczekiwań.
Pewnie nigdy nie będzie czołowym środkowym, ale na razie am zadatki na solidnego grajka na tej pozycji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując