Patryko napisał(a):

|
Na stoperze potrzebujemy kogoś z umiejętnościami, a nie na sztukę. To nie jest pozycja, gdzie przy warunkach panujących obecnie w Wiśle, młody może się bezstresowo uczyć fachu.
|
Dokładnie. Idealnie kogoś kto nie jest klocem jak nasz tercet Polaków na tej pozycji, dobrze też żeby nie miał długiej historii poważnych kontuzji.
Kutwa na stoperze to bardzo interesujący pomysł zważywszy ile smrodu zrobił w meczu ze Zniczem w środku pola...