bridgeburner napisał(a):

I my w ten sposób chcieliśmy ratować ekstraklasę
Ta wesoła dwójka w miejsce Aschrafa i Lisa
Plus szczerbaty chuderlak w miejsce Yeboaha
Się skończyło jak w Gangu Olsena, no ale skoro plan był równie sprytny ...
|
niestety, ale plany w następnych latach były/som tak samo sprytne...