Jagul napisał(a):

Mistrzostwo świata.
Biegański miał nagrany klub, a my nie potrafiliśmy na tym ugrać nawet złotówki i ot tak rozwiązaliśmy kontrakt
|
Czyli jak Wisła tak pozyskuje piłkarzy to spoko, jak już oddaje to tragedia.
Normalna kolej rzeczy na rynku transferowym. Masz piłkarza ktory jest 3-4 wyborem, ma dość wysoki kontrakt, lepiej się go pozbyć niż trzymać na siłę czekając na kupca.
Zwoliński trafil do nas z Rakowa za darmo. Tak tylko przypomnę. Wisła ma ewentualnie wypłacić bonusy po awansie do esa (na co się nie zapowiada).
Dla mnie to ulga że się go pozbywamy. Niech się ktoś inny z nim męczy i z jego fochami.
Idealnie gdyby się udało puścic jeszcze w tym oknie w świat Fazlagicia, Olejarke i Młyńskiego.