bridgeburner napisał(a):

Rozwiązał za porozumieniem stron
Czyli mu jeszcze pewnie zapłaciliśmy
Bogaty klub co za darmo oddaje zawodników do wyższej klasy rozgrywkowej
|
wiem, przecież to jasne skoro rozwiązał "za porozumieniem"
i dlatego też napisałem że wybitny to biznes Wisły
podpisać przedłużenie Brody i zapłacić Bigańskiemu żeby sobie poszedł
jarosław prezes tysiąclecia
i właściciel
ps. Karcz przechodzi sam siebie w GK "Po powrocie do Polski jasnym było, że w Wiśle nie będzie miał dużych szans na grę, gdyż hierarchia bramkarzy jest na ten moment jasna.
Krakowski klub szukał Biegańskiemu w ostatnim czasie innego, do którego można by go wytransferować. Nie udało się jednak znaleźć chętnego, z którym Wisła doszłaby do porozumienia, więc ostatecznie zdecydowano się po prostu rozwiązać umowę.
To z kolei pozwoliło młodemu bramkarzowi podpisać kontrakt z Widzewem Łódź do 30 czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia.