Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95474
Stary 08.08.2024, 09:36
kolejny świetny biznes Wisły czyli Biegański poszedł z klubu za darmo do Widzewa
znaczy rozwiązał kontrakt i podpisał z Widzewem

ps. ciekawe czy prezes tysiąclecia i jego aj szukają jakiegoś środkowego obrońcę po kontuzji Colleya, czy aj stwierdziła że jest super bo jest Biedrzycki i Uryga. A na ławce Skrobański
Ostatnio edytowane przez emjot : 08.08.2024 o godz. 09:43.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując