Drozd napisał(a):

Nie wiem czy pamiętasz Głowackiego jak miał 20 lat, był takim samym wysokim kołkiem jak Kutwa.
Ale ok, pogadamy za dwa lata .
|
Ale co sugerujesz? Że Kutwa wyląduje na stoperze czy że ma talent na miarę Glowackiego? Co ma się w te dwa lata wydarzyć? Obrońca nigdy nie był, więc nie róbmy mu (i nam) lepiej krzywdy. Ważniejsze od parametrów fizycznych jest to gdzie zawodnik chce grać i się rozwijać. Równie dobrze lepsze parametry od Kutwy ma stopera ma Zwoliński na grę w obronie a jakoś go tam sobie nie wyobrażam
Patrząc na przepisy to za rok będzie na jego miejscu grał ktoś inny, bo już straci wiek młodzieżowca. Będziemy forować kogoś innego. Nie widzę w nim aż takiego talentu który miałby być w gronie tych kilku gości których będziemy ciągnąć za uszy kilka lat. Notabene większość naszych młodzieżowców to rocznik 2004 i za rok będzie dramat. Chyba że wygrzebiemy się z 1 ligi...