Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#352
Stary 08.08.2024, 07:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo nie jest Polakiem. Kto truł że za dużo mamy obcokrajowców?
Nikt nie truł. To wy w swojej antypolskiej koalicji coś sobie ubzduraliście.
Kwestionowane było tylko budowanie ośrodka dla uchodźców z Hiszpanii prezentujących w większości żenującą jakość. Jakoś po pierwszym okienku Kiko, gdzie większość transferów wypaliło nikt nie narzekał.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując