wolfy napisał(a):

|
Bo nie jest Polakiem. Kto truł że za dużo mamy obcokrajowców?
|
Nikt nie truł. To wy w swojej antypolskiej koalicji coś sobie ubzduraliście.
Kwestionowane było tylko budowanie ośrodka dla uchodźców z Hiszpanii prezentujących w większości żenującą jakość. Jakoś po pierwszym okienku Kiko, gdzie większość transferów wypaliło nikt nie narzekał.