|
Widzę, że wirus który dotknął Urygę się rozprzestrzenia. Jeżeli ktoś twierdzi że w lidze będzie dobrze bo nie będzie pucharów to bardzo się zdziwi. To nie przez puchary Uryga i Jaroch kopią się po czole. Po finale PP została sama liga, efekt wszyscy znamy.
|