Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95472
Stary 07.08.2024, 12:25
Merkury napisał(a):Wyświetl post
To okienko transferowe niczym nie różni się od poprzednich poza tym że sprowadzono większą ilość polskich zawodników już mniejsza o to skąd przychodzili, ale jakościowo te ruchy kadrowe niczym się nie bronią, w dalszym ciągu możemy liczyć w ofensywie wyłącznie na jednego zawodnika, obrona jak była słaba tak jest. Ostatnie 3 spotkania to bilans 2-8. Wygraliśmy tylko z amatorami z Kosowa. Jeżeli Moskal nie dostanie zawodników z prawdziwego zdarzenia w formie to po wakacjach z tej drużyny nie będzie co zbierać, nie ma kompletnie niczego na czym można coś budować.
Za wcześnie ferujesz wyroki moim zdaniem, może (oby) kiedy będą grać raz w tygodniu to zacznie się to jakoś zazębiać. Warto trochę zaczekać z kasowaniem gości, którzy zagrali godzinę albo wręcz 10 minut.
Odpowiedz cytując