Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95469
Stary 07.08.2024, 11:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Problem w takich wypożyczeniach będzie taki, że kto ma być chętny na zamianę ławki rezerwowych w esa na ławke w 1 lidze? Urygi nikt nie posadzi na ławce z wiadomych powodow, Biedrzycki marka w 1 lidze.

Nie orientuje się w kadrach zespołów esa, ale nie sądzę że są opakowane mega obrońcami którzy nie grają. Najczesniej są to piłkarze pokoju Łasickiego, czyli zmarnowanych talentów które mają długą historię w NFZ.

Obstawiam że Wisła szuka wśród zagranicy. W najgorszym przypadku trafimy na kolejnego Eneko czy Mehrenicia. Może chociaż znajdzie się ktoś z lepsza dynamika niż obrońcy którzy pozostali przy życiu.

Ideałem byłby zawodnik pokroju Arsenicia. Może wrócimy do rynku bałkanskiego?
Mehremicia bym brał w ciemno. To był solidny, szybki obrońca
Popełniał błędy, ale według mnie, jemu się za dużo dostawało za innych.
Odpowiedz cytując