|
Dobra dobra ale juz widzę nasze morale po dwóch gładkich wp....ach od Słowaków.
Niech przejdą Trnave choćby po to by przełożyć jeszcze jedno spotkanie w lidze w sierpniu. Byłby przynajmniej jakiś pożytek z Europy (poza kasa).
Z PP życzę sobie zagrania w końcu derbów i odpadnięcia w nasteonej rundzie. Tak byłoby optymalnie.
|