wiesniak842 napisał(a):

|
Ja akurat "zacietej rywalizacji" L4 sie nie spodziewam. W Trnawie 2,3:0 dla gospodarzy, u siebie cos powalczymy, moze nawet wygramy z jedna bramka.
|
Im szybciej zamkniemy temat pucharów (WSZYSTKICH) tym lepiej dla naszych szans na awans.