LucjuszWielki napisał(a):

Wolę Goku od Freda....
Będzie wspominać 10 goli Goku, ciekawe ile Fred nastrzela...
Jak myślicie jaka będzie frekwencja w rewanżu po słowach: "Czas przestać traktować europejskie puchary jako priorytet" ? Zapewne wiele będzie zależeć od czwartkowego wyniku, no ale... autor tych słów sporo osób zniechęcił do przychodzenia na stadion i oglądania jego popisów.
|
Dajmy im szanse.. Kiss zachował się jak imbecyl, ale nie grał źle na tle reszty zespołu, na pewno lepiej niż Młyński i Starzyński.. a Fred jest neiprzygotowany i zagrał raptem 10 minut.. obaj są młodzi, a Goku może pomarzyć o całym sezonie w lidze greckiej jaki rozegrał Duarte