Spartak ma szeroki skład, ale problemów z kontuzjami jeszcze więcej od Brøndby. Od dłuższego czasu nie ma Kelvina Oforiego, Erika Daniela, Martina Bukaty i Kazeema Bolajiego. Na kilka tygodni wypadli Lukáš Štetina i Martin Šulek, bliżej nieokreślona jest przerwa Miloša Kratochvila, a najbliżej powrotu oprócz Daniela jest Vojtěch Kubista. W ostatnim meczu, jak wspomniano wyżej, wypadli Milan Corryn i Filip Twardzik.
https://rankinguefa.pl/spartak-trnaw...b-ekstraklasy/
10 kontuzji vs naszych 11, to będzie zacięta rywalizacja klubów L4