Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 06.08.2024, 21:28
Tak, da się nadrobić słabą jakość obrońców bronieniem większą ilością zawodników (tzw autobus). Wiele klubów gra w ten sposób. Odbywa się to oczywiście kosztem gry ofensywnej i z tego co wiem (i co popieram) Wisła nie chce grać w ten sposób. Z tego też powodu nie ma zawodników pod taką grę (atletycznych przecinaków).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując