Jaroo1 napisał(a):

|
Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.
|
Taaa Jaroch dał się przepchnąć jak trampkarz przez problemy w pomocy...