Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 06.08.2024, 17:29
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ciągle piszecie o słabej obronie. Formacja obronną formacja obronną ale czy problem z obroną nie zaczyna się już w linii pomocy? Zwyczajnie w defensywie cały nasz zespół jest chujowy więc pomocnicy nie pomagają wystarczająco obrońcom, a później ci słabi obrońcy tym bardziej się gubią w swojej formacji jak dzieci we mgle.
Taaa Jaroch dał się przepchnąć jak trampkarz przez problemy w pomocy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując