Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29101
Stary 06.08.2024, 17:29
Uryga jest kwintesencją radosnej polityki za czasów prezesury Dawidka, który wykonywał tak ciężką pracę, że aż Wisła spadła.

Wtedy wskutek błogosławieństwa króla Pcimia przeprowadzono szereg transferów za sprawą duetu Gula (wymarzonego trenera z zagranicy, który miał oferty z Legii i Lecha) i dyrektora z Arsenalu Pasiecznego.

Według zapowiedzi Wisła w tamtym sezonie miałam walczyć o puchary: Skvarka, Savić, Kliment, Frydrych, Hanousek, Hugi i reszta tego zaciągu miała pensję na walkę o puchary, a wiemy jak się to skończyło.

Z prawie dwudziestoma obcokrajowcami Wisła spadła, a finalnie w ostatecznym rozrachunku nie było kim grać.

Więcej obcokrajowców!

Oni właśnie w głównej mierze doprowadzili do spadku i przez dwa lata nie umieli awansować.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.08.2024 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując