|
Jak zwykle byłem prekursorem, tylko wtedy jeszcze wszystkiemu winny był Rude. Moskal miał podobno Alana i Krzyżanowskiego ustawić tak że będą wymiatali. GKS miał podobno gorszych od nas piłkarzy. Moim zdaniem ich stoperzy mogliby wokół Urygi kółeczka kręcić...
Jesteśmy w dupie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.08.2024 o godz. 15:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|