Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29098
Stary 06.08.2024, 15:46
Jak zwykle byłem prekursorem, tylko wtedy jeszcze wszystkiemu winny był Rude. Moskal miał podobno Alana i Krzyżanowskiego ustawić tak że będą wymiatali. GKS miał podobno gorszych od nas piłkarzy. Moim zdaniem ich stoperzy mogliby wokół Urygi kółeczka kręcić...

Jesteśmy w dupie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.08.2024 o godz. 15:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując