Szneka napisał(a):

ma znaczenie. MENTALNE. OPASKE KAPITANA POWINEN NOSIĆ NAJWIEKSZY KOZAK W DRUŻYNIE. przypomnj sobie Fernandeza w meczach jak przegraywaliśmy. Strzelał gola i zaraz brał piłkę i ustawiał na środku. w tym czasie reszta cieszyła się w rogu boiska.
Uryga to największy szkodnik obecnego składu. Chuja gra, nie umie sie przyznac że zawalił po raz nty głupio gola. Nic nie daje drużynie.
|
Miód na moje serce .Cieszy mnie to że dotarło do wększości ze z Alanem to my daleko nie zajedziemy