Drozd napisał(a):

|
Zwyczajnie zasłaniał moment strzału, a potem jeszcze uchylił się przed piłką. Spalony bez dyskusji.
|
I tu trzeba oddać że TVP ma wiecej kamer niż Polsat,. Pamiętając choćby okoliczności meczu z Widzewem, to właśnie brak kamery za bramką spowodował że bramka Rodado została uznana, a jej posiadanie w meczu ze Zniczem dało podstawy do anulowania bramki.