Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 06.08.2024, 13:06
No nie jest czymś szczególnie kontrowersyjnym stwierdzenie, że ten mecz zaczął wyglądać dla nas kiepsko już przed głupią czerwoną kartką. Nie wiem też, jak niektórzy to interpretują jako gromy na Moskala. Gdzie te gromy konkretnie? Ja tu raczej widzę zdejmowanie nieco przytłaczającego ciężaru krytyki z Kissa. I słusznie. Bo nie jest w naszym interesie zniszczenie zawodnika, który dopiero co tu przyszedł i wciąż dużo może nam dać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując