O zgrozo - zgadzam się z Markusikiem
FraMat napisał(a):

A wiesz jakie by się wtedy kwasy w szatni porobiły?
Już widzę Alana z resztą polskiej starszyzny jak demonstrują potem na boisku.
Nie byłoby problemu gdybyśmy z tyłu mieli naprawdę porządnych zawodników. Niekoniecznie Polaków.
|
Szczerze moim zdaniem oczyszczenie może jedynie poprzez wcześniejsze kwasy. W takiej sytuacji dostalibyśmy jasny sygnał kto jest kim.