Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29093
Stary 06.08.2024, 12:54
O zgrozo - zgadzam się z Markusikiem

FraMat napisał(a):Wyświetl post
A wiesz jakie by się wtedy kwasy w szatni porobiły?
Już widzę Alana z resztą polskiej starszyzny jak demonstrują potem na boisku.
Nie byłoby problemu gdybyśmy z tyłu mieli naprawdę porządnych zawodników. Niekoniecznie Polaków.
Szczerze moim zdaniem oczyszczenie może jedynie poprzez wcześniejsze kwasy. W takiej sytuacji dostalibyśmy jasny sygnał kto jest kim.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując