Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29092
Stary 06.08.2024, 12:42
Markus napisał(a):Wyświetl post
Napiszę to wprost, bez ogródek: kapitanem dzisiejszej Wisły powinien być Rodado, a nie Uryga. Myślę, że dla wielu jest to tak oczywiste, że nie trzeba pisać elaboratów z uzasadnieniem. Tyle w temacie.
A wiesz jakie by się wtedy kwasy w szatni porobiły?
Już widzę Alana z resztą polskiej starszyzny jak demonstrują potem na boisku.
Nie byłoby problemu gdybyśmy z tyłu mieli naprawdę porządnych zawodników. Niekoniecznie Polaków.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując