Markus napisał(a):

|
Napiszę to wprost, bez ogródek: kapitanem dzisiejszej Wisły powinien być Rodado, a nie Uryga. Myślę, że dla wielu jest to tak oczywiste, że nie trzeba pisać elaboratów z uzasadnieniem. Tyle w temacie.
|
A wiesz jakie by się wtedy kwasy w szatni porobiły?
Już widzę Alana z resztą polskiej starszyzny jak demonstrują potem na boisku.
Nie byłoby problemu gdybyśmy z tyłu mieli naprawdę porządnych zawodników. Niekoniecznie Polaków.