wierność83 napisał(a):

Gromy to lecą na trenera ze strony prezesa znowu, bo właśnie wrzucił wykres, że przed czerwoną kartką Wisła nie potrafiła zrobić groźnej akcji xd To tak a propos tej zdrowej relacji..
Trochę to wygląda jakby prezes chciał teraz pokazać wszystkim "chcieliście to macie". Przez 5 lat wpisów w tym tonie nie było wcześniej..
|
brak chemii widać było już na konferencji po powrocie Moskala.
Wpis po meczu Prezesa też delikatnie wskazuje, że przecież po czerwonej kartce też można było wygrać i że nie takie drużyny mają kontuzje i grają młodymi, więc tej porażki nie ma co usprawiedliwiać.
Szkoda tylko ze argumenty o kartce i konieczności dalszych uzupełnień padły chyba ze strony Trenera.
Osobiście odnoszę wrażenie, że mamy troche sytuację o której piszesz, tylko naprawdę zdziwiłoby mnie to, że Prezes mógłby poświęcić Klub, żeby tylko postawić na swoim.
Mam nadzieję, żę takie niuanse to żadna teoria spiskowa, tylko czysty przypadek. Aż strach gdyby przypadkiem to nie było.