|
Gromy to lecą na trenera ze strony prezesa znowu, bo właśnie wrzucił wykres, że przed czerwoną kartką Wisła nie potrafiła zrobić groźnej akcji xd To tak a propos tej zdrowej relacji..
Trochę to wygląda jakby prezes chciał teraz pokazać wszystkim "chcieliście to macie". Przez 5 lat wpisów w tym tonie nie było wcześniej..
|