Karherop napisał(a):

|
Obstawiam że raczej trafia do LKE Norwegowie, choć obie ekipy raczej są na dość średnim (nieosiągalnym dla Wisły) poziomie. Półka ta sama/niewiele niższa niż Rapid.
|
jak ktoś lubi ranking Elo, to:
Cercle - 1564
Molde - 1526
Legia - 1491
Rapid - 1479
Pogoń - 1453
Spartak - 1379 (poziom Zagłębia Lubin)
Puszcza - 1325
Wisła - 1284
Llapi - 1077
http://clubelo.com/