Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#760
Stary 06.08.2024, 09:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam że raczej trafia do LKE Norwegowie, choć obie ekipy raczej są na dość średnim (nieosiągalnym dla Wisły) poziomie. Półka ta sama/niewiele niższa niż Rapid.
jak ktoś lubi ranking Elo, to:
Cercle - 1564
Molde - 1526
Legia - 1491
Rapid - 1479
Pogoń - 1453
Spartak - 1379 (poziom Zagłębia Lubin)
Puszcza - 1325
Wisła - 1284
Llapi - 1077

http://clubelo.com/
Ostatnio edytowane przez Watts : 06.08.2024 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując